Szczera.fotolog.pl

~ Misenai Namida wa, Kitto Itsuka ~ ミセナイナミダハ、きっといつか ~
 • Co kryje ściana? Część 2.

  21.06.2012 :: 18:12

  Komentuj (10)

  Troszkę mnie tu nie było... Powód prosty- sesja, czyli System Eliminacji Studentów Jest Aktywny... Póki co, udało mi się zdać jeden egzamin, a z pozostałych czekam na wyniki:) Projekt udało mi się kończyć- szczegół że on prawie wykończył mnie i mój komputer:P Przez ta pogodę wcale nie jest przyjemne siedzenie przez nocy z włączonym laptopem, który zaraz ma się przegrzać i odmówić posłuszeństwa.

  A teraz kolejne zdjęcia z serii "Co kryje ściana?"

  Lepsze ujęcie jaszczurki:) Niestety nie jest jeszcze dokończona- widać pod nią Jack Sparrow, który tam kiedyś widniał. jak ja dokończę w wakacje to wstaie nowe zdjęcie:)

  Dodam jeszcze, że niestety ale ujecie całego pokoju, jest trochę nie wykonalne... Bo malunki są w różnych miejscach, A samo pomieszczenie jest zbyt długie i zbyt wąskie...

  A teraz trochę "staroci"- znalazłam stara pracę z kursu rysunku. Robiłam ja farbami, a prowadzący rysunek jak ja zobaczył stwierdził "zupełnie jak Avatar":P

  Komentuj (10)

 • Co kryje ściana? Część 3.

  25.06.2012 :: 11:07

  Komentuj (9)

  Hm... Na początku pytanie do innych studentów- czy wam też nic się już nic nie chce? Jestem w połowie sesji, czeka mnie ocena rysunku, oddanie projektu z ergonomii, a jeszcze nic nie ruszyłam z tego... Wczoraj otwarłam książkę do mechaniki budowli i moja "nauka" skończyła się tak:

  Raczej tak skończyła moja podkładka, która używa gdy się uczę. Fakt pozostaje faktem, że mój umysł żadnej nowej umiejętności przy liczeniu zadań z mechaniki budowli nie przyswoił...

  Ale teraz wracajmy do tematu- czy co jeszcze kryje ściana u mnie pokoju. To jest już ostatnia część, ale jak już pisałam w komentarzach- w wakacje planuje nowy malunek na mojej ścianie:) Zdjęcia oczywiście zamieszczę:)
  Najpierw żyrafka:D Pojawiła się jako pierwsza u mnie w pokoju- nie zapomnę tego, jak zamiast uczyć się na sprawdzian z fizyki ją malowałam:) Od momentu jak skończyłam- czyli jakoś 4 lata temu nic z niej nie zmieniłam. I przyznam, że jak na to jak kiedyś malowałam wyszła bardzo fajnie:)

  Jestem ciekawa, z czym ona się komu skojarzy:) Bo jaszczurka i "avatar" miały ciekawe skojarzenia:)

  Teraz ostatni już malunek. Malowany aż 3 fazowo. W pierwszej fazie była czarny, później dodałam zieleń, w 3 fazie osiągnął dzisiejszy stan:) Mimo czasu, farb i pieniędzy jakie w niego włożyłam to nie żałuje:)

  Komentuj (9)

 • Wyprowadzka.

  30.06.2012 :: 17:41

  Komentuj (9)

  Sesja trwa dalej. Niestety. Został mi jeden egzamin- dokładnie w czwartek z mechaniki budowli i dodatkowo poprawianie kartkówek i kolokwiów z angielskiego. Właśnie- angielski... Z nim u mnie jest tak, że nauka jego to nie problem, ale za to pójście do tego całego ośrodka języków obcych to już tak. Wiem, to już się dopiero nazywa lenistwo:P


  Dzisiaj wyprowadziłam się z akademika. Szkoda mi trochę- poznałam tam fajnych ludzi i spędziłam niezapomniane chwile. Jak to stwierdziła moje lokatorka, albo raczej była lokatorka- "Przynajmniej będzie co wspominać na starość:P".
  Mimo wszystko trochę to dziwne- sesja trwa jeszcze tydzień, a nam już karzą się wykwaterowywać...
  Żeby nie było, że przychodzę z pustymi rączkami- 2 rysunki. Pochodzą one z mojego szkicownika, który znalazłam w czasie pakowania:)
  Jako pierwszy lew Aslan- wygląda krzywo, bo zdjęcie jest krzywe:P


  Pandki:) Aż mi się skojarzyło studenckie "PanDa 3":P


  A jeszcze takie pytanie- wy też nie możecie już wytrzymać z powód upałów? Bo ja tak i efektem tego jest, że dzisiaj zjadłam już 4 lody..:D

  Komentuj (9)