Szczera.fotolog.pl

~ Misenai Namida wa, Kitto Itsuka ~ ミセナイナミダハ、きっといつか ~
 • Reaktywacja!

  12.05.2012 :: 17:59

  Komentuj (19)

  Po ponad 3 letniej przerwie powracam:D Pewnie zapytacie co się ze mną działo? Oj różne rzeczy...
  W czasie dodawania poprzedniego wpisu byłam w pierwszej klasie liceum. Przez te ponad trzy i pół lata zdążyłam zmienić profil z Biol-Chem-Fizu na Mat-Inf-Ang- to akurat spowodowało obrót mojego życia o 180 stopni, jak nawet nie o 360:) Wydoroślałam, zmieniłam swoje patrzenie na świat. Zapisałam się na kurs rysunku, w zeszłym roku zdałam. Udało mi się dostać na studia- Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Śląskiej, z której zresztą o mały włos abym wyleciała po pierwszym semestrze, ale teraz jest OK:)
  Przez tą długa przerwę mój dobytek artystyczny się poszerzył- i nie mam na myśli tu tylko zdjęć, ale również rysunki(mam ich całkiem sporo:P) i biżuteria wykonana przez mnie:)
  Moje zainteresowania lekko uległy zmianą. Oprócz fotografii do ich grona doszła Architektura i Japonia. Akurat podejrzewam, że ta ostatnia będzie tutaj częstym gościem jako temat moich postów:D

  A teraz taka mała próbka, tego co tu się będzie wkrótce pojawiać:)
  Najpierw zdjęcia:)


  Rysunki. Przepraszam za jakość, ale nie miałam ich na moim dysku na tym komputerze... Wzięłam je z mojego konta na digarcie. Ale jak tylko przyjadę do domu na weekend to obiecuje znaleźć je i zamieścić ja tutaj w lepszej jakości:)
   Fotosik darmowy hosting obrazków

  Komentuj (19)

 • Wcześniak...

  13.05.2012 :: 20:39

  Komentuj (13)

  Przyznam się, że ten wpis planowałam później, ale nie mogłam wytrzymać. Powodem było że znalazłam jeden rysunek na dysku- jakość zdjęcia nawet przyzwoita w porównaniu z poprzednimi:-) Rysowałam go jakieś 2 i pół roku temu i pamiętam jak dziś jak męczyłam kartkę, aby powstał zamierzone efekt:P

  Zdjęcia- robione dawno. Pod czas któryś z wyjazdów wakacyjnych:)

  Komentuj (13)

 • Nowość

  16.05.2012 :: 20:26

  Komentuj (8)

  Tym razem na pierwszy ogień pójdzie rysunek:) Scena pochodzi z filmu Władcy Pierścieni, robiłam go też jakieś 2 i pół roku temu. Ale w tym rysunku akurat pomyślałam- wzięłam kartkę techniczną:P Dzięki temu wygląda on lepiej.

  Tradycyjnie już para zdjęć:)

  Z racji tego, że jednym z ulubionych moich zespołów japońskich jest KAT-TUN i że działam na forach związanych tematycznie z nimi jako Kokoro-chan (KTNews- Kokoro). Postanowiłam, ze oni tez tutaj zagoszczą w postaci rysunków lub grafik:) Jako pierwszy mój ulubieniec- Ueda Tatsuya:D

  Komentuj (8)

 • Co kryje ściana? Część 1.

  20.05.2012 :: 12:15

  Komentuj (6)

  Za nim wyjaśnię co kryją u mnie ściany, to najpierw rysunek:) Tym razem coś bardziej architektonicznego- czyli katedra Notre Dame w Paryżu. Rysowałam ją jeszcze za nim zdała na studia i teraz widzę w niej błędy, ale mimo wszystko dalej ja lubię i mi się podoba:)


  A teraz ściany:) Otóż u mnie w pokoju jak dostaje wenę to maluje wszędzie gdzie się da i najczęściej ofiarami są ściany:) Jako pierwsze akwarium- jako pierwsze powstało. Odnawiałam je już raz, ale nie dokończyłam. Zostały mi tylko rybki do poprawy- ale chwilowo nie mam na to czasu... Jak teraz na nie patrze- to ukazuje ona idealnie jak kiedyś malowałam, a jak teraz:)

  A teraz Kwiatki:P Też ona powstały na mojej ścianie- efekt wyszedł bardzo ciekawy. Zdjęcie niestety nie taki jakie sobie bym życzyła- mam wąski pokój i odejście na odpowiednia odległość by zrobić zdjęcie jest kłopotliwe...


  Od razu uprzedzam- ciekawsze malunki zostawiam na następne części:) Bo jak się mawia "apetyt rośnie w miarę jedzenia":P
  A i jeszcze taka informacja- dodałam zdjęcia poprzednich rysunków w lepszej rozdzielczości:D
  A swoja droga- taki filozoficzne pytanie mi się nasunęło:P Co u was kryje ściana?:)

  Komentuj (6)